Opět je tu vege-najt!

Přijměte pozvání na 6. epizodu Vege-Najtu, která se uskuteční tuto sobotu od 16 h. v Domě kultury v Uherském Brodě a jíž se Ulité Kafé tradičně zúčastní.

„Ochutnat můžete pestrou škálu vegetariánských, veganských a raw pokrmů. K příjemnému trávení vám budou hrát kapely Noet, Helemese, Není němý a DJ Messer. Jako speciální host vystoupí i slovenský stand-up komik Jakub Gulík se svou The GulloShow.
Tento rok půjde veškerý výtěžek (ve spolupráci s Nadací Jana Pivečky) na doplatek el. vozíku pro 26letou Jitku Bulíčkovou, která je od narození těžce tělesně postižená.
Breatharianům je povoleno šlukování libovolného množství prány po celou dobu akce. Přijďte si pochutnat, přijďte se pobavit, přijďte přijímat, dávat a sdílet radost. Vstupné: 150 Kč (v ceně vstupenky je 100% kompostovatelná miska a příbor).“
Přijďte podpořit dobrou věc!
Příspěvek byl publikován v rubrice Publicistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>