Předseda spolku Uherskobrodští patrioti:

Všem, kdo navštěvují naše webové stránky přejeme do roku 2020 pevné zdraví, štěstí, spokojenost a v pracovním i osobním životě mnoho úspěchů.
Vstupujeme do roku, kdy vzpomínáme 10 let trvání našeho spolku., Za tu dobu jsme se přičinili spoustou užitečných akcích o zvýšení povědomí občanů a o jejich sounáležitost k městu. Přispíváme k tomu konáním dětské soutěže pro žáky pátých tříd s názvem Poznej svoje město. Založením další tradice, která byla sice v roce 2019 přerušena, je konání BRODexpa, které má regionální přesah tak jako Bílokarpatské slavnosti. Realizací našich námětů, umístění tabulek s historickými daty do dlažby na náměstí nebo umístění jmen významných osobností na velké schody u nádraží chceme turistům přiblížit historii našeho královského města. Hodnocení uplynulého desetiletí provedeme na březnové valné hromadě.
Jen připomínám, že na všechny akce, co pořádáme a na činnost spolku bychom bez příspěvku Města Uherský Brod nemohli ani pomyslet. Členské příspěvky, které od členů vybíráme nestačí pokrýt ani jednu akci.
O našich akcích, které jsou městem finančně dotovány většinou píše regionální tisk a dokumentuje TV Slovácko.
Tak ať se dál dílo daří!
Milan Bouda, předseda spolku UB Patrioti
Příspěvek byl publikován v rubrice Zprávy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář