Patriotky A.Bartošíková a M.Poláková dávají o sobě vědět

Již jsme si zvykli, že paní Alenka Bartošíková vládne skvěle perem, tužkou či dnes spíše počítačem. Proto každý její počin, tedy především nová kniha, kterou nejspíše objevíte za výkladem prodejny s knihami v našem městě, vzbuzuje zaslouženou pozornost. Nejinak je tomu i s knížkou Kluci z Lapače. Určitě vás zaujme obrázek na titulní straně knihy. A to je dobře, protože víc vám již neprozradím. Knihu si kupte, nejen v tuto chmurnou dobu je to pohlazení po duši.

Phdr. Miroslavu Polákovou není třeba dlouze představovat. Přestože učí na gymnaziu v Uherském Hradišti, je tělem i duší Broďanka Patriotka. Český rozhlas Zlín s ní natočil řadu pořadů, z nichž nejčerstvější právě běží na vlnách rozhlasových. Vypněte televizi nebo nevypínejte, ale přepněte na mód Rozhlas a v době uvedené níže vyslechnete pořad věnovaný výročí úmrtí J.A.Komenského. Profesorka M.Poláková všem vzkazuje:

Milí Patrioti, celý tento týden je pro týdnem Komenkého, neboť v neděli uplyne 350 lez od jeho smrti.Proto každý den v 8.45, ve dnech  od 9.11. do 15.11. mám živý, 3minutový vstup na ČR Zlín, kde hovořím o Komenského myšlenkách, které jsem předem do rozhlasu poslala. Tak kdybyste si  mě chtěli poslechnout , pusťte si rádio. Opakovat to budou údajně o den později v 17.50. A ještě 19.11. v 15.20 (opakování 23.11. v 17.30) budu mít asi 20minutový rozhovor o jeho životě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zprávy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář