Úspěch Broďanky!

Hlavní zpravodajskou relaci České televize Události budou nově uvádět i Jakub Železný a Aneta Savarová. Šestadvacetiletá Savarová začínala v roce 2007 jako moderátorka na ČT24. V roce 2010 přešla do televize Z1 jako moderátorka ekonomického zpravodajství. Loni se vrátila do České televize, kde moderuje zprávy<http://produkty.topkontakt.idnes.cz/p/vse-pro-kvalitu-roznosu/11032893?lanek=12989522&rslovo=426976&showdirect=1>na zpravodajském kanále.                                                                                                                                                                                                                                                                         29. února 2012 19:33, aktualizováno 20:30.
V týmu zůstanou Jolana Voldánová a Marcela Augustová. Pořad se od začátku dubna prodlouží o deset minut, oznámila televize ve středečních Událostech.
„Velmi si vážím šance a důvěry, kterou mi dalo vedení ČT už pouhou pozvánkou do konkurzu. Má nominace na post moderátora Událostí byla pro mne velkým překvapením,“ reagovala Savarová.

Příspěvek byl publikován v rubrice Události. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář