Barokní kašna jako lázeň pro slony!

Nejen že to nikdo z obyvatel města nepamatuje, ani nemůže, ale takovou podívanou nelze naplánovat, ta musí přijít náhle.Cirkus Humberto přijel do Uherského Brodu se svým programem, tedy i se svými slony. Jistě nepočítal,že první květnové dny svými teplotami navodí atmosféru tropů. Takže počasí, kašna,sloni, nápad. Z potřeby ochladit sloní těla vznikla atrakce pro diváky,  Bylo to 2.5.2012  No řekněte, které město se může pochlubit spojením barokní kašny se sloní koupelí?!                                                                                                                              J.K.

Příspěvek byl publikován v rubrice Události se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 komentářů u Barokní kašna jako lázeň pro slony!

  1. borelli napsal:

    Za fotky bych rád pochválil pana Mojmíra který i přes vysoké riziko sežrání divokými šelmami ukázal pohotovost při focení těchto krasavců ;-)

  2. All people deserve wealthy life time and business loans or just auto loan can make it much better. Just because people’s freedom relies on money state.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>