Minižáci uspěli na turnaji v Trenčíně.

V sobotu 22. 12. 2012 se mladší minižáci BK Spartak zúčastnili akce s názvem „McDonald´s Vianočný basketbalový turnaj 2012“ v Trenčíně.

Akce byla výborně připravená hlavními organizátory panem Tomášem Vavrem a Andrejem Trnkou. Hrálo se ve dvou kategoriích U13 a U12 na obou palubovkách v trenčínské městské sportovní hale.

Účastníci: TJ Štadión Trenčín, TJ Iskra Partizánske, BKM SPU Nitra, MBK AŠK Slávia Trnava, BC Prievidza, BK DDM TJ Spartak Uherský Brod

Za naše družstvo U12 cestovalo 12 hráčů a všichni si dobře zahráli.

V semifinále jsme porazili BKM SPU Nitra 49:31 a ve finále domácí Trenčín vysoko 69:14. V turnaji jsme neprohráli ani jednu čtvrtinu a zaslouženě jsme obsadili 1. místo. Získali jsme pohár a zlaté medaile.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš kapitán Jakub Neděla, který exceloval zejména v obraně. Pochválíme Tomáše Řeháka, který se díky výbornému výkonu prosadil do základní pětky finálového utkání a důvěru nezklamal.

Josef Rakšányi po slabším úvodu předvedl ve finále, že patří mezi hlavní střelce týmu a ve spolupráci s pilířem rozehrávky Ondrou Martínkem stavili soupeře do role statistů.

Početnému publiku se předvedl basketbalový čaroděj Martin Leco alias „Dat s da Show“ z Košic (účastník Taletnmánie) a mladším kolegům ukázal, co vše se dá naučit s míčem. Povedenou předvánoční akci ukončila exhibice ve smečování do koše za účasti Rastislava Mrázika – slovenského streeballového reprezentanta.

Další fotografie najdete na stránkách BK Spartak: http://basket.ub.cz/novinky/zobraz/1-misto-u12-na-mcdonald-s-turnaji/

Děkujeme organizátorům a těšíme se na budoucí spolupráci.

Pěkné Vánoce!

Ivo Mikulec

Příspěvek byl publikován v rubrice Sport. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář