O NÁS

Občanské sdružení Uherskobrodští patrioti bylo založeno na valné hromadě 11. února 2010 a zaregistrováno na Ministerstvu vnitra ČR 18. března 2010 pod č. j. VS/1-1/79 205/10-R a přiděleno IČO 228 75 832.

Sdružení je organizací dobrovolnou, nepolitickou, příspěvkovou a výběrovou. Posláním sdružení a jeho cílem je sdružovat občany, kteří mají zájem pečovat o historický odkaz osobností a rodáků Uherského Brodu a o architektonickou tradici města, propagovat historické ale i současné hodnoty města a působit proti záměrům, které by mohly poškodit město a jeho dobré jméno.

Uherskobrodští patrioti chtějí svou činností podpořit vědomí o prvním moravském historickém městě na cestě ze Slovenska na Moravu, o městě tak často oficiálními institucemi opomíjenému, o městě s průmyslovou tradicí, školstvím a o rodišti význačných osobností.

Náměty a závěry z pravidelných setkání se stávají oficiálními materiály pro jednání zastupitelů a rady města.

Členové sdružení věří, že společnými silami s ostatními spoluobčany se podaří podpořit a zrealizovat řadu námětů a v neposlední řadě pozvednout povědomí obyvatel města, kraje ale i celé republiky o městě J. A. Komenského, o Uherském Brodě.

Milan Bouda 21. 11. 2010

13 komentářů u O nás

 1. televízia Markíza napsal:

  Televizní moderátorka a vítězka slovenské Star Dance Jana Hospodárová má po své babičce Otílii Turzové,sestře mého otce,uherskobrodské kořeny.

 2. Kdo je kdo napsal:

  Jestli chcete , tak doplňte do rubriky Kdo je kdo – učitelé na průmyslovce -Kovář Josef, Starý Antonín,Sachr Oldřich , Kopecký Pavel- vychovatel na domově mládeže při průmyslovce. Všichni jmenovaní (kromě p.Sachra) na průmylovce působili i v r.1967,kdy jsem maturovala. U Josefa Kollera herce mám dotaz- je to syn Josefa Kollera galeristy? Pokud ano, tak je asi u herce špatný rok narození. Mikulcová

 3. Kdo je kdo - Oskar Hanák napsal:

  Zdravím!
  A ptám se, jak je možné poslat Vám fotografii – zjistil jsem, že mezi těmi, kdo jsou uvedeni v brodském Kdo je kdo je i můj otec Oskar Hanák. Takže jeho fotku – pokud byste o to měli zájem – bych Vám rád poslal, a jestli ano, v jakém rozlišení by měla být?
  Ještě jednou zdravím!
  Jaromír Hanák
  Broďan

 4. Upozornění na televizní pořad napsal:

  Vážení Uherskobrodští Patrioti,
  k mé lítosti není na vás žádný telefonický kontakt. Dovolte mi, abych vás touto cestou upozornila na program České televize, který se bude vysílat již dnes 7.11.2014 na ČT Art v 21,15 hod. pod názvem „Šumné stopy: Argentina, Estanislao Kocourek.“ Argentinský architekt Stanislav Kocourek má kořeny v Uherském Brodě ( často jej navštěvuje, naposledy v loňském roce). Je synem bratra mého dědečka Rudolfa Kocourka, kterého zmiňujete ve své rubrice Kdo je kdo (což mne velmi potěšilo a děkuji vám za to). Pořad bude reprízován na ČT2 v sobotu 8.11.2014 ve 13,30 hod.
  S pozdravem Zdeňka Pipová

  • j.kment napsal:

   Dobrý den,
   potěšila mě vaše reakce.
   Napište na adresu in.verra@atlas.cz více o panu Kocourkovi a já to vložím na náš web.
   Datum narození,místo,působištěvztah k UB apod.
   Budu se těšit.
   Zdraví
   J.Kment

 5. emailové spojení je nefunkční napsal:

  Posílala jsem vám zprávu prostřednictvím emailu: ubpatrioti@seznam.cz, která se vrátila jako nedoručitelná s poznámkou pernamentní chyba na straně uživatele ZP

 6. Pojmenovní ulic napsal:

  Dobrý den,
  bylo mně sděleno, že máte částečně v kompetenci navrhování jmen nových ulic. Ptám se, jaké jsou návrhy na pojmenování ulice nad ulicí Jaroslava Hlobila?
  Děkuji za odpověď.

  Charvát Vratislav

 7. patrioti.cz napsal:

  Dobrý večer,
  dovoluji si Vás oslovit s nabídkou na přenechání domény patrioti.cz
  Uvedené činím na základě rozhodnutí členské schůze našeho z. spolku.

  Pokud by jste měli zájem, prosím, o zaslání Vášeho návrhu na vyrovnání. A to přibližně do 14 dnů.

  Děkuji.

  S pozdravem

  Tomáš Růžička
  PATRIOTI OSEK z.s.
  mob. 603 473 818

 8. MashaDyemn napsal:

  Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
  XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
  Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

  Četl jste to – to znamená, že to funguje! ;)
  Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

 9. exethRalm napsal:

  Между нами говоря, я бы поступил иначе.


  Есть конечно пару красивых моментов, но я ожидал большего!!! fifa 15 2016 2017 скачать торрент, fifa manager 15 скачать торрент или fifa 15 cracked by glowstorm fifa 14 season 15 16 скачать

 10. garneuKito napsal:

  прикольно конечно НО смысл этого чуда


  Я думаю, что Вы допускаете ошибку. Предлагаю это обсудить. Пишите мне в PM. скачать fifa 15 на ios бесплатно, fifa 15 рфпл скачать торрент или скачать ea sports fifa 15 fifa 15 pc скачать игры через торрент

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>